עיצוב גינה מודרנית במספר פעולות פשוטות

עיצוב גינה מודרניעיצוב הגינה יכול להיות שילוב של מספר סגנונות עיצוב גינה, כל עוד יש סגנון עיצוב גינה אחד מרכזי. אז אם אתם רוצים לשלב כמה טכניקות של עיצוב גינה מודרני, הנה מספר פעולות שאתם יכולים לעשות.

עיצוב הגינה המודרני שואף להשיג עיצובים פשוטים אסתטית תוך שימוש בפתרונות מתקדמים של עיצוב גינה כגון חומרי הגינון החדשים ביותר, אלמנטים עיצוביים עכשוויים וכו'. להוסיף קצת עיצוב מודרני לחצר הבית הוא לא רעיון רע בכלל, גם אם הגינה שלכם מעוצבת כבר בסגנון  מרכזי אחר כגוןעיצוב גינה אנגלית למשל. אז במידה ואתם רוצים לשלב בגינה שלכם עיצוב מודרני יותר, אנו ממליצים על הפעולות הבאות:

צמצום הצבעים הדומיננטיים בעיצוב הגינה

העיצוב המודרני דוגל בכמה שפחות העמסה של צבעים על העין בעיצוב הוויזואלי של הגינה. מעצבי גינות ממליצים לא להשתמש ביותר משני צבעים דומיננטיים בעיצוב גינה מודרני, כמובן שזה לא אומר שלא צריכה להיות נוכחות קטנה של עוד צבעים אחרים אבל העיצוב צריך להסתמך ברוב על שני צבעים בלבד. למשל בהרבה גינות המעוצבות בסגנון מודרני ניתן לראות שימוש בצבע ירוק, לצמחיה השונה שנשתלת בגינה, ושימוש בצבע לבן לכל שאר האלמנטים האחרים כגון חיפוי שבילים וריהוט הגינה.

אז אם עיצוב הגינה שלכם מתבסס על שילוב של יותר מדי צבעים אתם צריכים להתחיל להעלים צבע אחר צבע על ידי החלפת אלמנטים עיצוביים בגינה או על ידי צביעת אזורים שונים בגינה עד שמרבית עיצוב הגינה יהיה בשני צבעים בלבד.

לעיצוב גינה מודרנית התקשרו אלי. מומחה בעיצוב והקמת גינות מודרניות משלב התכנון ועד לסיום המקצועי: 050-5707632

 

אלמנטים חשובים בעיצוב גינה מודרנית

עיצוב מחזורי

העיצוב המודרני אוהב להשתמש בדפוסים החוזרים על עצמם בכדי ליצור מעיין אחדות בעיצוב הכולל של הגינה. דפוס חוזר בעיצוב גינה יכול להיות משהו בסגנון של שתילת שלושה סוגי פרחים בשורות שחוזרות על עצמן בגינה. החזרות הללו יוצרות דפוס בעין מאוד ייחודי שמקושר עם החיים המודרניים של סדר וניקיון.

 יצירת ניגודיות  בין צבעי הצמחייה

בהמשך לעניין של שני הצבעים המרכזיים, עיצוב מודרני אוהב לייצר הרבה ניגודיות בעיצוב של הגינה. שילוב למשל בין צורות מעגליות לצורות מרובעות היא דרך מצוינת להוסיף קצת מודרניות לחצר הגינה שלכם. שמירה על ניגודיות בין צבעים בחלקים שונים של הגינה תמיד עושים את העבודה או למשל אלמנטים עיצוביים עתיקים ליד ריהוט מתקדם בכדי ליצור הפרדה בין חלקים שונים בחצר הגינה.

עיצוב  הגינה בקו אופקי

שינוי עיצוב הגינה לסגנון אופקי יותר יכוון את עיצוב הגינה שלכם יותר לכיוון המודרני. העיצוב המודרני אוהב לייצר קוים אופקיים על ידי יצירת שלבים שונים בגינה, כמו למשל אזור ישיבה נמוך בגינה שעומד ליד גדר שיח גדולה. עיצוב הגינה המודרני מחלק את חצר הגינה לחלקים אופקיים בכדי לייצר יותר נפח ופשטות.

פתרונות תאורה מתקדמים בגן

אחד היתרונות הגדולים בעיצוב מודרני לגינה הוא השימוש בפתרונות תאורה מתקדמים יותר. בעוד שסגנונות רבים של עיצוב גינות כמו העיצוב האנגלי המסורתי והעיצוב היפני משתמשים בפתרונות תאורה עתיקים כמו מנורות ישנות או נרות, העיצוב המודרני שואף להשתמש בפתרונות התאורה המתקדמים והחכמים ביותר. לא מפתיע לראות גינה בעיצוב מודרני שכולל נורות לד חסכוניות המותקנות במקומות מוסתרים. אם אתם רוצים להפוך את הגינה שלכם למודרנית יותר, אז השקעה בתאורת הגינה היא הדרך הכי מהירה לעשות זאת.

הוספת ריהוט מודרני לפינות ישיבה ופינוק בגינה

עוד יתרון של עיצוב מודרני לגינה הוא הריהוט המודרני אשר מתבסס על עיצובים פשוטים, איכותיים ומתקדמים לגינה. אתם יכולים למשל להחליף את ריהוט הגן הישן והזול שלכם בשולחנות מאלומיניום אשר גם קלים וגם עמידים. הוספה של רהיטים מודרניים יעניקו לגינה שלכם מראה מתקדם יותר, ובמקביל, יעניקו לכם נוחות רבה יותר לשבת בגינה.

אלעד ורדי -צרו איתי קשר לעיצוב גינה מודרנית

גינה מודרניתאשמח לעצב עבורכם גינה מודרנית ונעימה שתיצור פינת חמד ורוגע לכל המשפחה. התקשרו אלי ואסייע החל משלב התכנון ועד לסיום מדוייק ומקצועי: 050-5707632

תוכן עניינים

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם:

אנחנו זמינים גם בטלפון וגם בווטסאפ
050-5707-632