הקמת גינה פרטית

דברים שחשוב לדעת על הקמת גינה פרטית 

גינה פרטית היא חלומם של ישראלים רבים, ובצדק. גינה יפה ומטופחת היא מקום נהדר לבלות בו שעות של מנוחה ורגיעה, לארח ולהתפעם מיופיו של הטבע. ואולם, על מנת שגינה תהיה באמת מקור להנאה ולגאווה יש לתכנן ולהקים אותה באופן מושכל, ובהתבסס על הבנה וידע מקצועי. זהו בדיוק השירות שאני מספק ללקוחות בכל רחבי הארץ עם הקמת גינה פרטית מאלף ועד תו.

כמה מילים על תכנון של גינה פרטית

אם אתם מעוניינים בגינה שתהיה יפה, פורחת, ירוקה ומתאימה לסביבתה לאורך השנים, יש להתייחס לקשת רחבה של מרכיבים. כך לדוגמא, יש להתחשב בתנאי האקלים השוררים באזור המגורים, לכמות המשקעים השנתית, לכמות האור שהגינה ואזורים מסוימים בה מקבלים, לכיוון שאליו היא פונה מבחינת שושנת הרוחות, ובאם יש תנאים מיוחדים כמו רוחות עזות בעונות המעבר, קרה בחורף וכדומה. כמו כן, יש לשים לב אל הסביבה הטבעית של הגינה ולראות כיצד היא תוכל להשתלב בה מבחינת צמחייה, חומרים ומבחינת החזות שלה. עוד יש להתייחס להיבטים כמו תכנון נכון של מערכת ההשקיה, בחירת צמחים חסכוניים במים, היכרות עם עונות הפריחה, הלבלוב והנשירה, ושימוש באלמנטים כמו תאורת גן, אבנים מקומיות, צמחיית בר נפוצה בסביבה, בריכות נוי וכדומה – וכל זאת על מנת ליצור גינה הרמונית ויפה.

ישנה כמובן חשיבות גדולה לצרכים ולרצונות שלכם: מהו החזון שלכם לגבי הגינה, האם יש צמחים שאתם אוהבים במיוחד, האם תרצו שהגינה תהיה לנוי בלבד או שגם תניב פירות, מהו התקציב העומד לרשותכם לצורך ההקמה, וכמה אתם פנויים ומעוניינים לבצע את תחזוקת הגינה. כל הפרמטרים האלו ונוספים ישפיעו במידה רבה על מלאכת התכנון והבחירה של חומרים, צמחים ואלמנטים שונים.

הקמת גינה בתהליך מסודר

אני מציע לכם תהליך מסודר עבור הקמת גינה פרטית, המבוסס על ניסיון רב שנים וידע מעמיק שברשותי. התהליך מתחיל בפגישה ראשונית להיכרות, תיאום ציפיות וסיור בשטח, ועובר לגיבוש התוכנית לעיצוב הגינה. לאחר מכן אני מגיש לכם תוכנית אדריכלית המתייחסת לכל האלמנטים כגון צמחייה, תאורת גינה, ריצוף, השקיה, שבילים, מסלעות וגבהים, ולאחר שאתם מאשרים את התוכנית אוכל לעבור אל הקמת הגינה בהתאם ללוחות הזמנים שקבענו. כמו כן, אני עומד לרשותכם גם בעתיד אם תהיו מעוניינים בשירותי תחזוקת הגינה על מנת להבטיח את יופייה ואת הנאתכם ממנה לכל אורך השנה.

לפרטים נוספים על הקמת גינה פרטית, ולקביעת פגישה עימי, התקשרו אליי בטלפון 050-5707632.

השאירו לנו פניה במייל

דילוג לתוכן