עיצוב גינות מחיר

עיצוב גינה

מתעניינים בחברה לעיצוב גינות מחיר ופרטים נוספים? חברת אלעד ורדי הינה בעלת ניסיון רב בעיצוב גינות מכל סוג לכל משטח ותשמח לתכנן, לעצב ולבנות עבורכם את הגינה האולטימטיבית. השאירו פרטים באתר או חייגו אלינו עכשיו ונשמח לקבוע אתכם פגישת יעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות לגיבוש תכנית להקמת הגינה החדשה שלכם.

עיצוב גינות מחירים ועוד

מתלבטים האם להשקיע בעיצוב גינה? השקעה בגינה היא השקעה חד פעמית ולאחר מכן אפשר ליהנות ממנה ללא צורך בתחזוקה מיוחדת מעבר להשקיה וגיזום, אשר אפשר לבצע לבד וזו אף הנאה. אפשרות אחרת היא לשכור שירותי תחזוקה אותם החברה מספקת גם כן.

לעומת זאת מייק אובר לגינה או בנייה של גינה חדשה בנכס משדרגת את הנכס לתמיד ומשנה לחלוטין את הנוף לטובה ולכן כדאי לעשות את ההשקעה הזו וליהנות במשך שנים מגינה מטופחת ואיכותית. כמה זה עולה? אין מחירון קבוע בתחום זה מכיוון שכל גינה היא מקרה אחר וההשקעה תלויה במספר גורמים כמו כמה עצים או שתילים ופרחים אתם מעוניינים שיהיו בגינה, אילו סוגים? כמובן שיש עצים יקרים יותר, עצי פרי, עצי נוי ואחרים. אילו אלמנטים אתם רוצים בגינה? כמובן שבנייה של גינה עם שביל גישה מעוצב, מזרקה, גשר וכדומה מייקרים את עלות הגינה.

אלעד ורדי – עיצוב גינה מחיר ופרטים נוספים

רוצים לדעת כמה זה יעלה לכם בגינה הפרטית שלכם? נשמח להיפגש לפגישת יעוץ ראשונית ללא עלות במהלכה נגיע אליכם, נסייר במקום, ונגבש לאחר מכן בבית תכנית פעולה בהתאם לתקציב שברשותכם ונחזיר לכם תכנית פעולה מלאה ליישום וביצוע הגינה.

גלשו באתר להתרשם מפרויקטים קודמים שביצענו ולבחור גינה אהובה עליכם. לרשותכם מבחר ענק של גינות: גינות בסגנון יפני, גינות איטלקיות, גינות ים תיכוניות ועוד עשרות סוגי גינות ייחודיות אשר ניתן לבחור ולשלב בין אלמנטים וליצור יחד גינה ייחודית ומרתקת שתהי חוויה לדייר הבית ולאורחים. חייגו עכשיו לפרטים נוספים >> 050-5707632

השאירו לנו פניה במייל

דילוג לתוכן