ביצוע גינות מקסימות בשילוב עבודת בטון

עיצוב גינות מקצועי מכיל שימוש באלמנטים רבים של בניה. אחד מהאלמנטים השכיחים ביותר במהלך ביצוע גינות הוא הוא הבניה בבטון.

בטון מקבל שם רע כאשר זה נוגע לתחום של עיצוב גינות פרטיות, הרבה בגלל שאנשים חושבים שבטון מתאים לבניה של קירות הבית ומדרכות בלבד. אך בפועל השימוש בבטון בתחום אדריכלות הנוף הרבה יותר שכיח ומקובל.
עיצוב גינות עם בטון מאפשר למעצב הגינה להשיג פתרונות יעילים מאוד עבור ביצוע הגינה, ובמחיר עלות זול יותר בהשוואה לבניה בעץ או אבן טבעית. יכול מאוד להיות ששילוב של בטון בעיצוב הגינה יכול להיות הפתרון המושלם ביותר עבור מראה הגינה שלכם.
מומלץ לשוחח עם מעצב הגינות שלכם לגבי שילוב נרחב יותר של בטון בעיצוב הגינה, הן על מנת להקל על המערך הלוגיסטי של הקמת הגינה והן על מנת לחסוך בעלויות ההקמה של הגינה.
נוסף על כך, יש מעצבי גינות המתמחים באדריכלות נוף עם שילוב בטון, כך שתוכלו להתייעץ איתם לגבי השימושים המתאימים ביותר של בטון לגינה שלכם.

הגדרת גבולות גינה על ידי בטון
אחד השימושים הפופולריים ביותר של בטון בתחום של עיצוב גינות הוא בתור חומר בניה להגדרת גבולות מסביב לגינה ובמקומות אסטרטגיים הדורשים גבול עיצובי ברור.
בנייה בבטון מצוינת למראה חלק של גבולות בין המדרכה החיצונית לבין אזורי הצמחייה בגינה. בטון גם יכול להיות להוות הפרדה מלאכותית בין הצמחייה בגינה לבין אזור הישיבה בגינה, פתרון זול יותר מאשר הצבת חומות אבן למשל.
הבטון עצמו מעניק מראה חלק ומלוטש יותר מאשר חיפוי אבן, ובמראה פחות דומיננטי מבנייה בעץ. לדוגמה, בניה בעץ משתלבת מצוין עם עיצוב גינה טרופית בעוד שהצבע הבהיר של הבטון מתאים יותר לגינה בסגנון אנגלי קלאסי.

בניית קירות הגינה עם בטון
אחד החלקים החשובים ביותר בעיצוב גינה הוא נושא הגדרות והקירות. במקרים רבים עיצוב הגינה ידרוש הצבה של קיר הפרדה, למשל בין גינה פרטית של בית אחד לבית שני או בתור חוצץ וויזואלי עם כביש הגישה.
יש מגוון רחב של פתרונות לבניית קירות, החל מבניה של קיר אבנים ועד להעמדת שלד עץ לגידול צמחים מטפסים. בעוד שפתרונות אלו נחשבים וויזואלית לעדיפים, בנייה של קיר בטון היא הפתרון הזול ונוח ביותר.
הרבה אנשים לא רוצים להשקיע כספים רבים בהעמדת קירות מיוחדים, במיוחד עם מדובר על אזורים אשר פחות נראים לעין, אז הבניה בבטון היא דרך נהדרת לחסוך בעלויות הקמת גינה.
עוד בזאת יש לזכור, שמעצב גינות מנוסה יודע כיצד להצניע בניה של קיר בטון על ידי אלמנטים עיצוביים שונים כגון צביעה של הקיר, תליית עציצים וכו'.

אספלט בטון לפינות הישיבה והגישה לבית
כמעט בכל גינה של בית פרטי יש אזור גישה לבית ואזור ישיבה אחד לפחות. בעוד שהחומרים הפופולאריים ביותר עבור רצפת האזורים הללו הם עדיין אבן ועץ, בטון בהחלט שימושי לריצוף שביל הגישה לבית ואזור הישיבה.
כמובן שהיתרונות הגדולים ביותר של הבטון בהשוואה לחומרי הבנייה האחרים הם המהירות הלוגיסטית של הנחת אספלט הבטון והעלות הנמוכה שלו. אם אתם רוצים שביל גישה ואזור ישיבה צנוע, מומלץ לשקול את השילוב של בטון לביצוע הנחת רצפת אזור הישיבה.

שילוב אלמנטים ויצירות עיצוביות של בטון לשדרוג מראה הגינה
שילוב של בטון בעיצוב גינה לא חייב להיות סוג של פשרה על איכות מראה בניה על מנת לחסוך בעלויות. בטון הוא חומר שניתן לעשות איתו הרבה עיצובים שונים, כך שמעצב גינות יכול להעמיד מגוון רחב של אלמנטים עיצוביים הבנויים בפועל מבטון.
ניתן להעמיד בגינה פסלים, עציצים, ספסלים, מזרקות ועוד העשויים מבטון. יצירות עיצוב מבטון עמידות בפני מזג האוויר ומשתלבות בצורה מאוד חלקה עם סגנונות עיצוב גינות רבים.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם:

אנחנו זמינים גם בטלפון וגם בווטסאפ
050-5707-632