עיצוב גינות נוי

אחת ההתמחויות של אלעד ורדי היא עיצוב גינות נוי. אנו מספקים לכם את כל האפשרויות להקמת גינת נוי אסתטית, טבעית וחכמה ואתם בוחרים את האלמנטים שאתם אוהבים לשלב בגינה או נותנים לנו יד חופשית לכך.

עיצוב גינות נוי – אלעד ורדי

גלשו באתר לקבלת מידע מקיף על כל סוגי הגינות, תחזוקת גינות פרטיות, מאפיינים של גינה צרפתית, עצות מועילות לעיצוב בגינת ירק בבית, עיצוב גינות ידידותיות ועוד. קראו באתר מידע רב ומאמרים מועילים כולל טיפים על עיצוב גינות.

שירות עיצוב גינות נוי מקיף

נשמח לתת לכם הצעת משתלמת לגינה פרטית עם הוצאות תחזוקה מינימליות, לעצב עבורכם גינה פנימית בחצר הבית בשטח קטן ולתת לכם ייעוץ וטיפים על סידור פינות ישיבה בגינה, בחירה ועיצוב גדרות לגינה וכל אספקט אחר הקשור לגינה: תאורת הגן, מערכת ההשקיה, האלמנטים העיצוביים המקשטים ועוד.

לרשותכם שירותי עיצוב גינה גדולה עם אדריכלות נוף, עיצוב גינות נוי בסגנון פנג שואי, גינות איטלקיות ועוד.

עיצוב גינה בסגנון פנג שואי
גינה פופולרית ואהובה בישראל אף על פי שמקורה ביפן כמובן. שיטת עיצוב זו מביאה בחשבון אלמנטים שונים ומיוחדים המסודרים בקפידה בחלל ומשלבת גשרים, סלעים, צמחים וכל אלמנט אחר בגינה לרבות פינת ישיבה בדיוק מושלם והתאמה בין הפריטים ליצירת מראה אחיד ומושלם של הגינה בעיצוב מינימליסטי ולא צעקני.

אמנות הפנג שואי באה לידי ביטוי בגינה ביצירת סביבה רגועה ושקטה כאשר הגינה מהווה מעין מפלט בחוץ ופינה שאפשר לפרוש אליה ולצבור כמה שעות של שקט ושלווה.

כמובן שאלמנט של מים זורמים הוא כמעט חובה בעיצוב גינה בסגנון זה, אלמנט שמקנה שלווה על פי מחקרים וגם יופי ודינמיות וזרימה לגינת הנוי שלכם.

לפרטים והצעת מחיר לכל סוגי הגינות ויעוץ ללא עלות וללא התחייבות חייגו עכשיו או השאירו פרטים באתר לחזרה ונחזור אליכם עם הצעה מעניינת להקמת גינת נוי אסתטית וטיפה בכל סגנון שתרצו.

השאירו לנו פניה במייל

דילוג לתוכן