עיצוב גינות מיוחדות

עיצוב גינות
מחפשים מעצב גינות מנוסה שידע ליישם את הרעיונות שלכם על הצד הטוב ביותר ובמחיר הוגן? אלעד ורדי בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום וישמח לספק לכם רעיונות לגינה מחודשת ומרהיבה ביופייה שתשמחו לצאת אליה יום יום, ערב וערב וליהנות ממנה עד תום.

גינות פרטיות מיוחדות

עיצוב גינה – אלעד ורדי

מוזמנים לגלוש באתר ולראות פרויקטים שונים שביצענו בעבר וליצור קשר על מנת לקבל פרטים נוספים מעבר לאלו שכבר קיימים באתר לגביי סוגי הגינה שאפשר להקים אצלכם, מה ההבדלים בין גינת נוי לגינה רגילה וכדומה. חייכו עכשיו לקבלת ייעוץ וטיפים לגביי הגינה הקיימת שלכם, שדרוג או בנייה של גינה חדשה לכל דבר בכל תוואי שטח שברשותכם לרבות פינוי עפר שיש לעשות בשטח לפני הקמת הגינה.

עיצוב גינות מיוחדות

בין אם יש לכם כבר רעיון לגינה מיוחדת או שאתם רוצים לקבל רעיון מעין מקצועית הנכם מוזמנים להשאיר פרטים באתר ולקבל הצעת מחיר משתלמת לכל סוגי עבודות הגינה הקיימות, בריכות נוי, גינות גן, גינות גג ועוד שירותים.

מעצב גינות בעל ניסיון – אלעד ורדי

גלשו באתר ללמוד על התהליך הנעשה לפני בניית הגינה לרבות הזמנת תכנית אדריכלית מסודרת ובניית לוח זמנים לביצוע עבודת התכנון והקמת הגינה. קראו באתר על גינה בסגנון ים תיכוני וגינות אחרות שניתן להקים בשילוב אבנים, סלעים, בריכת דגים ועוד.

עיצוב גינה במחיר משתלם

הקמת גינה יכולה להיות יקרה אבל אם עושים זאת בצורה חכמה אפשר לחסוך בעלויות תוך כדי שימוש בצמחיה המתאימה לתנאים הטופוגרפיים ולאקלים. באמתחתנו ניסיון רב ביצירת גינות בכל סגנון ובעיקר בסגנון הים תיכוני המתאים ביותר לארץ. אנו יוצרים גנים וגינות יצירתיים המשלבים עצי תבלין ופרי ומשלבים פרגולות, סוככים, אבנים וכל אלמנט עיצובי אחר שיכול להפוך את הגינה שלכם לפנינה אמיתית.

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו ונקבע פגישת סיור ובדיקת התאמה לתהליך. מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים עכשיו באתר >>

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם:

אנחנו זמינים גם בטלפון וגם בווטסאפ
050-5707-632