עיצוב גינות גדולות

עיצוב גינות גדולות

כשניגשים לבצע עיצוב גינות גדולות צריך להביא בחשבון כמה דברים: 

  1. שטח הבית – אם מדובר בשטח היקפי וגינה הנבנית מסביב לבית הרי שתנאי השמש משתנים עבור חלקים שונים של הגינה וצריך להתאים את המקורות הנכונים, הצמחים, העצים, השתילים והפרחים הנכונים לכל כיוון.
  2. גיוון – זה מוביל אותנו לפרמטר השני. אחד הכייפים הכי גדולים בהקמת גינה גדולה זו האפשרות לגוון את העבודה וליצור מעין פינות או כמה גינות בגינה אחת ולשלב סוגים שונים של פריטים לכדי גינה אחת אשר כמובן חייבים להשתלב אחד עם השני.
  3. מערכת ההשקיה – אתגר גדול בגינות גדולות אך כאשר העבודה נעשית במקצוענות ומערכות ההשקיה הם המתקדמות ביותר ואוטומטיות, לא צריכה להיות בעיה בהרכבת מערכות ההשקיה בכל שטח שהוא.
  4. עלות הפרויקט – מצד אחד עלות גינה גדולה יקרה יותר מין הסתם מעלות גינה קטנה אך מצד שני אם החלק המרכזי בגינה הוא דווקא הדשא הרי שאין הבדל משמעותי וכן כאשר יש גינה גדולה יותר אפשר לרווח את העצים והפריטים בגינה ללא בעיה ואין צורך לדחוס פריטים אחד ליד השני גם מתוך מחשבה עיצובית וגם מתוך מחשבה לעתיד כאשר כל עץ, שתיל וצמח צריכים את מרחב המחייה שלהם.

עיצוב גינות גדולות – אלעד ורדי

רוצים להקים גינה גדולה בבית? השאירו פרטים באתר או חייגו עכשיו וקבלו פירוט וסדר גודל לעלות גינה מכל סוג. לפירוט מדויק יותר יש להגיע לנכס ולראות מה ניתן לבצע, מה התוכניות שלכם, מה הסגנון שלכם ולהתאים תוכנית אדריכלית מסודרת.

לפרטים נוספים על עיצוב גינות גדולות או קטנות מכל סוג לרבות גינות נוי בשילוב פרגולות, בריכות נוי וכל אלמנט עיצובי ושימושי אחר בגינה לרבות תאורת גן ועוד השאירו שם וטלפן ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת להקמת גינה גדולה במחירים נוחים.

השאירו לנו פניה במייל

דילוג לתוכן