תכנון ועיצוב גינות

תכנון ועיצוב גינות

גרים בדירת גג או בית פרטי ויש לכם גינה מוזנחת שברצונכם לשדרג או שאין לכם כלל גינה או גן ואתם רוצים לבנות אחת? אלעד ורדי בעל ניסיון רב באספקת שירותי תכנון גינה ביתית, הקמה וביצוע של גינות ביתיות ברמה הגבוהה ביותר כולל כל המתקנים, מערכת ההשקיה, התאורה וכדומה. מוזמנים לגלוש באתר ולהתרשם מפרויקטים קודמים ולהרים טלפון לשמיעת פרטים נוספים על העבודה.

אלעד ורדי – תכנון גינה מחיר ופרטים נוספים

העבודה מבוצעת בצורה מסודרת ומתחילה בפגישת היכרות שבה נסייר בשטח ונראה מה אפשר לעשות, מה האפשרויות ומה אתם רוצים וחולמים שיהיה בגינה שלכם. נעשה תיאום ציפיות בשטח ולאחר שנגיע להבנה ברורה איזו גינה נבנה בשטח, נבנה חוזה מסודר עם לוח זמנים ועלויות וניגש לבניית תוכנית אדריכלית שלאחריה תחל עבודת הפיתוח והבנייה. מין הסתם כמעט בלתי אפשרי לתת הצעת מחיר ללא בדיקת השטח והבנה מה יהיה בגינה. מוזמנים ליצור קשר להתחלת התהליך או להשאיר פרטים באתר לחזרה מהירה אליכם לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות או התחייבות ולקביעת פגישת היכרות ראשונית אצלכם בבית.

שירותי תכנון ועיצוב גינה מתקדמים

אלעד ורדי מתמחה בשורה ארוכה של שירותים בתחום הגננות הביתית וישמח לבצע פרויקטים חדשים של תכנון, ביצוע והקמה של גינות גן, גינות גג, הקמת פרגולות ודקים בשילוב גינה, התקנת תאורת גן, עיצוב והקמה של גינות ים תיכוניות, הקמה של בריכות נוי, שירות פינוי עבודות עפר ועוד.

לרשותכם מחלקת תכנון נוף וביצוע מקצועית ועוד שירותים באתר. גלשו עכשיו לראות תמונות מפרויקטים קודמים שביצענו וצרו קשר לשיחת ייעוץ על הגינה שאתם רוצים לשדרג או לבנות. 

תכנון ועיצוב גינות

אנו שמים דגש על בניית גינות המתכתבות עם הסביבה, חסכוניות במים ותאורה ובעלות התאמה מושלמת לסביבה בה הן נמצאות ולטעם האישי של בעל הנכס שמזמין את העבודה. העבודות מבוצעות תוך הקפדה על לוח הזמנים והיצמדות לתוכנית האדריכלית  המוגשת טרם תחילת העבודה ולאחר חתימת החוזה בנינו. חייגו עכשיו לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישת היכרות ראשונה.

השאירו לנו פניה במייל

דילוג לתוכן