תכנון גינות גג

תכנון גינות גג

כל מי שיש ברשותו דירת גג יודע שאחד הדברים הכי מהנים זה לראות את העציצים והצמחים פורחים ומי שאוהב להתעסק בטיפוח הצמחייה ואוהב את עבודת הגננות יכול להעביר שעות במלאכה זו שהיא גם סוג של תרפיה מהנה וגם עבודה שמניבה פירות כאשר הפרחים פורחים.

אך עבור מי שלא כל כך אוהב להתעסק בגינון או אוהב אבל אין לא זמן, אלעד ורדי מציע שירות תכנון גינת גג ייחודי ומקיף שיהפוך כל דירת גג לגן פורח עם תכנון, הקמה ותחזוקה שוטפת של הגינה בהתאם לצרכי הלקוח ובמחירים נוחים.

 

תכנון גינות גג – אלעד ורדי

החברה מספקת מגוון שירותי גננות מתקדמים הכוללים תכנון, הקמה ותחזוקה של גינות, התקנת תאורת גן, הקמה של בריכות נוי, הקמה של גינות גג, פרגולות ודקים, מערכות השקיה, תכנון נוף כולל ביצוע עבודות עפר ובינוי לקהל בסקטור הפרטי, המסחרי והמוסדי.

תכנון גינת גג מ-א' עד ת'

חברת אלעד ורדי מביאה ניסיון של 20 שנה בתכנון נוף, הקמה ועיצוב של גינות חדשות טיפול בגינות קיימות. נשמח להגיע אליכם ולבדוק כיצד אפשר להקים גינת גג פורחת ויפה על הגג שלכם, תוך כדי בחירת הצמחים המתאימים למזג האוויר וכיווני השמש של הבית ותכנון מוקפד של הגינה כולל התאמה של מערכת השקיה חכמה ויעילה לטובת חיסכון בצריכת המים. נוכל להוסיף תאורה כך שהגינה שלכם תהיה יפה גם ביום וגם בלילה ותספק לכם נוף מושלם ואווירה נהדרת בנכס, במשך כל ימות השנה.

לקבלת פרטים נוספים על השירות ושירותים נוספים גלשו עכשיו באתר, חייגו אלינו או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם על הצעת מחיר משתלמת לתכנון והקמה של גינת גג איכותית במחיר נוח.

תאמו פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות עכשיו דרך הטלפון או השאירו פרטים בטופס באתר ונחזור אליכם בהקדם! >>

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם:

אנחנו זמינים גם בטלפון וגם בווטסאפ
050-5707-632