עיצוב גינות על גג

עיצוב גינת גג

מחפשים חברת גננות מקצועית ובעלת ניסיון המספקת שירותי עיצוב גינה על הגג? מוזמנים להשאיר פרטים באתר או ליצור קשר עכשיו לקבלת פרטים והצית מחיר. הנה התהליך והשלבים בו מתבצעים בהזמנה של שירותי דרכנו:


עיצוב גינות על גגות – אלעד ורדי תכנון נוף עיצוב וביצוע

פגישת היכרות – מטרת הפגישה היא תיאום ציפיות ובמהלכה נסייר בשטח המיועד לבניית הגינה כדי שאפשר יהיה להעריך את עלות העבודה ולספק הערת מחיר ראשונה לתכנון וביצוע.

גיבוש תכנית לעיצוב הגינה – לאחר שנחתום על הסכם העבודה לביצוע עיצוב הגינה נקבע לוחות זמנים. השלב הראשון מין הסתם הוא שלב התכנון המתבצע על בסיס הנתונים שאספנו בפגישה הראשונה. יחד נשב ונגבש רעיון לעיצוב שיתאים לכם.

הגשת תכנית אדריכלית – בתוכנית זאת יכללו תוואי השטח של הגינה, השבילים, המסלעות, הגבהים, האלמנטים העיצוביים הנוספים בגינה פרט לצמחים, הריצוף אם יש, מערכת ההשקיה, תאורת הגן, בריכות נוי ועוד.

אישור התוכנית – בפגישה זו תראו את התוכנית ותאשרו אותה.

הקמת הגן  או הגינה – ביצוע הפרויקט לפי לוח הזמנים ובהתאם לתוכנית שנקבעה.

תחזוקה וליווי – יש אפשרות להמשך שכירת שירותי תחזוקה לגן או הגינה לאחר מכן לפחות בתקופה הראשונה.

עיצוב גינות על הגג בקלות

מוזמנים לגלוש באתר ולהתרשם מפרויקטים קודמים ולקבל מידע נוסף על סוגי הגינות ושירותים נוספים שבאפשרותכם לקבל לגן או לגינה שלכם בין אם זו גינת גג או גינה בגובה הקרקע בכל תוואי שטח ובכל נקודה. מעוניינים בהצעת מחיר על שירות עיצוב גינות גג? מוזמנים להתקשר ונקבע פגישת היכרות ראשונית ללא עלות וללא התחייבות לבדיקת התאמה הדדית לפרויקט. הזמינו עכשיו שירות עיצוב גינת גג מחברה מקצועי ובעלת ניסיון שתספק לכם את הגינה החדישה ביותר, האסתטית ביותר ובמחירים נוחים ושווים לכל כיס עבור כל מי שיש ברשותו דירת גג או בית פרטי וכדומה.

 

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם:

אנחנו זמינים גם בטלפון וגם בווטסאפ
050-5707-632