עיצוב גינות בדירות גן

דירת גן היא פלטפורמה נהדרת לעיצוב גינה המאפשרת למעצב הגינה לשחק עם האפשרויות בשטח, ליצור גינה מגוונת ומעוצבת לפי תוואי השטח ולהוציא לפועל רעיונות גינון מתקדמים ליצירת גינה איכותית המתאימה לבית, משלימה אותו והופכת את החלל כולו ליצירת אמנות.

מחפשים מעצב גינות לדירת גן לשדרוג הגינה שלכם או הקמת גינה חדש בנכס? אלעד ורדי ישמח לבצע את העבודה ולהביא את הניסיון הרב שלו בתחום כמו גם את המקצועיות והרעיונות היצירתיים לבניית הגינה היפה ביותר, גינה ייחודית שתגרום לכם להנאה מקסימלית ולחיוך בכל פעם שתצאו לגינה.

דגשים לגבי עיצוב גינות בדירות גן

דירות גן מספקות פתרון מעולה לחיים בעיר במרחב פתוח, ירוק ומטופח. יחד עם זאת, כדי באמת ליהנות מיתרונות הנכס יש חשיבות רבה לתכנון ועיצוב נכון של גינת הדירה. לפניכם מספר דגשים עבור עיצוב גינה בדירת גן שעושה את כל ההבדל, ישדרג את איכות חייכם ויעניק לכם מרחב מחייה ואירוח נוסף באוויר הפתוח.

  • עיצוב גינות בדירות גן נדרש להתחשב בנתוני השטח באופן שיאפשר להפכו למרחב חיצוני מטופח, ייחודי ופרקטי, המבוסס על חשיבה יצירתית, מנצל באופן מלא שטח נתון ומשתלב ומשלים את חלל הבית הפנימי.
  • עיצוב גינה דירת גן מתחיל בהבנת והגדרת הרצונות, הצרכים והחלומות שלכם ממתחם זה, לרבות השימושים השונים בגינה, אזור הסבה ואירוח, מנגל, פינת משחק לילדים ועוד. 
  • יש גם להחליט על סוג הגינה והאווירה המבוקשת בה באופן שישתלב עם סגנון עיצוב פנים הבית. כך למשל, ניתן לבחור בגינה ים תיכונית עם אווירה נינוחה וביתית, גינה יפנית עם אווירה מרגיעה, או גינה אנגלית באווירה כפרית. 
  • חשוב להבין כי תכנון דירת גן כולל הרבה יותר מצמחייה והוא מורכב מכל אלמנט שיש במרחב החיצוני לרבות שבילים, ריצוף, דק, פרגולה, גופי תאורה, מערכות השקיה וניקוז, מחסן, שער וגדרות.
  • בעת תכנון גינה לדירת גן יש גם להבין את מידת ההשקעה האפשרית בתחזוקתה. ככל שיש לכם פחות זמן פנוי להקדיש לגינה כך חשוב שהיא תהיה יותר פשוטה לתחזוקה, עם מערכת השקיה מקיפה, צמחייה עמידה, דק או דשא סינטטי וכדומה.
  • בהיותה גינה שיש מעליה ומסביבה שכנים, יש לתכננה באופן המעניק כמה שיותר פרטיות לבעליה, למשל על ידי התקנת סוכך גדול,  בניית פרגולה מחופה במטפסים, גינה עם חופת עצים גדולה, גבוהה וסבוכה וכדומה. כמו כן, לרוב יש לתכנן גדר בנויה או חיה אשר תספק פרטיות משכנים הגרים בסמוך או מהרחוב.
  • בתכנון גינה של דירת גן יש להתחשב באזוריה השונים ויחסה למבנה. כך למשל, תכנון הגינה ייקח בחשבון אזורים עם שמש ואזורים מוצלים ואת תנועת הצל לאורך היום. כמו כן הוא יתחשב בקירות של הבניין ובפתחי הבית, חלונות ודלתות, אזורי גינה גדולים וצרים וכדומה.
  • בכדי לקבל גינה מוצלחת יש לתכננה לטווח ארוך עם מחשבה על התפשטות נכונה של הצמחייה, באופן שיתאים לרצונות בעליה ואשר עם הזמן רק יעצים את יופייה, תוך הימנעות מצמחים שיפריעו או ישתלטו עליה בעתיד. 

שירותי עיצוב גינה דירת גן

מה בא לכם שיהיה בגינה שלכם? עצי נוי? בעיקר פרחים? תבלינים? מקום רחב לילדים בו יכלו לשחק? את כל אלה ועוד ניתן ליישם בתכנון ובבניית גינה בכל סדר גודל שתתאים לבית שלכם ולאופי שלכם. לשם כך יש להיפגש, לבחון את השטח ויחד אתכם לחשוב מה אפשר לעשות על מנת להשיג את המקסימום מהשטח ליצירת גינה מיוחדת ואיכותית במחיר נוח.

רוצה קבל פרטים על עלות עיצוב גינות בדירות גן על ידי אלעד ורדי וקבלת שירותי גננות נוספים? בואו נקבע פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות ולאחריה תדעו בדיוק מה עלות ההקמה, מה היא כוללת וכדומה. הגינה תבנה בהתאם לצרכים וליכולות שלכם ולפי מידת ההשקעה והמעורבות שאתם רוצים לקחת בגינה, בטיפוחה ובתחזוקה שלה. יש לקוחות שלא רוצים לטפל בגינה ויש כאלה שכן ולכן הגינה תבנה בהתאם לכך.

אלעד ורדי – עיצוב גינות דירות גן

גלשו באתר להתרשם מפרויקטים קודמים שבוצעו על ידנו ומביקורות של לקוחות מרוצים שהם ההוכחה הטובה ביותר לאיכות בעל המקצוע. חייגו לשיחת ייעוץ ראשונית במהלכה תקבלו סדר גודל של מחירים לגביי הגינה שאתם רוצים לבנות. חייגו עכשיו >>

תוכן עניינים

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם:

אנחנו זמינים גם בטלפון וגם בווטסאפ
050-5707-632