אלעד ורדי https://eladvardi.co.il My WordPress Blog Thu, 11 Jun 2020 07:07:36 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 https://eladvardi.co.il/wp-content/uploads/2018/05/cropped-logo_el__web-e1527163812272-32x32.png אלעד ורדי https://eladvardi.co.il 32 32 תכנון והקמת גינות פרטיות https://eladvardi.co.il/%d7%aa%d7%9b%d7%a0%d7%95%d7%9f-%d7%95%d7%94%d7%a7%d7%9e%d7%aa-%d7%92%d7%99%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%a4%d7%a8%d7%98%d7%99%d7%95%d7%aa/ Tue, 11 Feb 2020 10:20:51 +0000 https://eladvardi.co.il/?p=926 מתכנן גינות כשאתם רוצים לקצץ וליישר את שיער הראש אתם הולכים לספר. כשאתם רוצים להיות הכי יפים באירוע, אתם הולכים למעצב שיער. כשאתם צריכים מישהו שיבנה לכם את הבית, אתם שוכרים קבלן בניין. כשאתם צריכים מישהו שיתכנן אותו ויעצב אותו ויקבע איך הוא ייראה, אתם מגייסים אדריכל. ואחרי שהבהרנו את שתי הדוגמאות הללו, די ברור […]

The post תכנון והקמת גינות פרטיות appeared first on אלעד ורדי.

]]>
מתכנן גינות
כשאתם רוצים לקצץ וליישר את שיער הראש אתם הולכים לספר. כשאתם רוצים להיות הכי יפים באירוע, אתם הולכים למעצב שיער. כשאתם צריכים מישהו שיבנה לכם את הבית, אתם שוכרים קבלן בניין. כשאתם צריכים מישהו שיתכנן אותו ויעצב אותו ויקבע איך הוא ייראה, אתם מגייסים אדריכל. ואחרי שהבהרנו את שתי הדוגמאות הללו, די ברור מדוע תכנון גינה לא יכול להתבצע על ידי גנן ומדוע מתכנן גינה הוא איש המקצוע שאתם חייבים לעבור דרכו בכדי להבטיח לעצמכם את החוויה האולטימטיבית של גינה פרטית, בדיוק כפי שחלמתם עליה כשלקחתם משכנתא גבוהה יותר לטובתה.

מה כולל התהליך של תכנון גינות פרטיות?
תכנון ועיצוב גינות הוא תחום מקצועי שמשלב מספר מעגלי ידע בתחום הגינון, הצמחייה, העיצוב ואפילו הבנייה. בתהליך של תכנון והקמת גינות נלקחים בחשבון שורה ארוכה של פרמטרים החל מהזווית בה קורנת השמש על הגינה, דרך משטר הרוחות בגינה, מפלסי גינה, גודל גינה ותצורת גינה וכלה בהעדפות שלכם, החלומות שלכם סביב הגינה שלכם ועד כמה רחוק אתם מוכנים ללכת בכדי להשיג את המטרה. תפקידו של מתכנן גינות הוא לבחון את המרחב המוקצה לטובת הקמת הגינה, להעמיד מולו את התקציב העומד לרשותכם ולייצר את התמהיל האולטימטיבי של צמחייה, של ריהוט גן, של ריצוף שבילים, של דקים ושל אלמנטים אפשריים רבים נוספים כמו מטבח חוץ, מזרקה קטנה, מתקן שעשועים, גינת קיר, תאורה וכדומה.

  

גינת החלומות שלכם או סתם גינה?
בתכנון בית, עיצוב פנים, עיצוב גינות ולמעשה בכל פרויקט תכנון ועיצוב, הדבר שצריך להיזהר ממנו יותר מכל הוא היעדר סטנדרטים וחוסר מעוף. העולם של תכנון גינות פרטיות הוא עולם ענק, בתוכו תוכלו להגשים כל חלום שיש לכם ביחס לגינה שלכם, אבל לשם כך יהיה עליכם להגיע לידע הנדרש ולאיש המקצוע שידע להעמיד לרשותכם את כל הידע הזה ואת היכולת ליישם אותו בפועל. מן הסתם, רכיב המפתח בכל תהליך של תכנון גינות קטנות או גדולות הוא הצמחייה – דשא, עצים, שיחים, גדר חיה, פרחים, צמחייה מטפסת, צמחי תבלין – לגבי כל אלה יש לקבל החלטה של תמהיל, כמות ומיקום בגינה ובהתאם לכך לתכנן את מערך ההשקיה והניקוז, מפלסי גינה, קונסטרוקציות אבנים, מסלעה, תאורה וכדומה. לצד שיקולים אלה, יש לקחת בחשבון את המטרות שאותן אמורה למלא הגינה בחייכם – פינת ישיבה עם בני המשפחה והחברים ופינת הפיקניק הביתי שלכם מחד ומרחב הטבע שבתוכו אתם מתנתקים מהאספלט מסביב ומרגישים את הירוק והטבע מקיף אתכם מכל כיוון. את כל אלה, גנן פשוט לא יודע לעשות – הוא לא יודע כיצד לחשוב על הדברים והוא לא יודע כיצד לתכנן ולהביא אותם לכדי ביצוע. לשם כך נדרש לכם איש מקצוע כדוגמת מתכנן נוף או מומחה בתחום של תכנון והקמת גינות.

אלעד ורדי, מתכנן גינות מקצוען, בעל ותק וניסיון רב בתחום של תכנון והקמת גינות, מציע לכם את ההזדמנות לבנות את גינת החלומות שלכם, את הג'ונגל הפרטי שלכם, את פנינת הטבע השוקקת והירוקה בלב המרחב האורבני המקיף אתכם. האפשרויות הן רבות ועצומות ואתם רק צריכים לירות את יריית הזינוק – צרו קשר עוד היום בטלפון 050-5707632 ונוציא יחד אל הפועל את פרויקט גינת החלומות שלכם. עיצוב גינה מתעניינים בחברה לעיצוב גינות מחיר ופרטים נוספים? חברת אלעד ורדי הינה בעלת ניסיון רב בעיצוב גינות מכל סוג לכל משטח ותשמח לתכנן, לעצב ולבנות עבורכם את הגינה האולטימטיבית. השאירו פרטים באתר או חייגו אלינו עכשיו ונשמח לקבוע אתכם פגישת יעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות לגיבוש תכנית להקמת הגינה החדשה שלכם.

The post תכנון והקמת גינות פרטיות appeared first on אלעד ורדי.

]]>
עיצוב גינות מחיר https://eladvardi.co.il/%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%92%d7%99%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%97%d7%99%d7%a8/ Mon, 27 Jan 2020 08:27:00 +0000 https://eladvardi.co.il/?p=919 עיצוב גינה מתעניינים בחברה לעיצוב גינות מחיר ופרטים נוספים? חברת אלעד ורדי הינה בעלת ניסיון רב בעיצוב גינות מכל סוג לכל משטח ותשמח לתכנן, לעצב ולבנות עבורכם את הגינה האולטימטיבית. השאירו פרטים באתר או חייגו אלינו עכשיו ונשמח לקבוע אתכם פגישת יעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות לגיבוש תכנית להקמת הגינה החדשה שלכם. עיצוב גינות […]

The post עיצוב גינות מחיר appeared first on אלעד ורדי.

]]>

עיצוב גינה

מתעניינים בחברה לעיצוב גינות מחיר ופרטים נוספים? חברת אלעד ורדי הינה בעלת ניסיון רב בעיצוב גינות מכל סוג לכל משטח ותשמח לתכנן, לעצב ולבנות עבורכם את הגינה האולטימטיבית. השאירו פרטים באתר או חייגו אלינו עכשיו ונשמח לקבוע אתכם פגישת יעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות לגיבוש תכנית להקמת הגינה החדשה שלכם.

עיצוב גינות מחירים ועוד

מתלבטים האם להשקיע בעיצוב גינה? השקעה בגינה היא השקעה חד פעמית ולאחר מכן אפשר ליהנות ממנה ללא צורך בתחזוקה מיוחדת מעבר להשקיה וגיזום, אשר אפשר לבצע לבד וזו אף הנאה. אפשרות אחרת היא לשכור שירותי תחזוקה אותם החברה מספקת גם כן.

לעומת זאת מייק אובר לגינה או בנייה של גינה חדשה בנכס משדרגת את הנכס לתמיד ומשנה לחלוטין את הנוף לטובה ולכן כדאי לעשות את ההשקעה הזו וליהנות במשך שנים מגינה מטופחת ואיכותית. כמה זה עולה? אין מחירון קבוע בתחום זה מכיוון שכל גינה היא מקרה אחר וההשקעה תלויה במספר גורמים כמו כמה עצים או שתילים ופרחים אתם מעוניינים שיהיו בגינה, אילו סוגים? כמובן שיש עצים יקרים יותר, עצי פרי, עצי נוי ואחרים. אילו אלמנטים אתם רוצים בגינה? כמובן שבנייה של גינה עם שביל גישה מעוצב, מזרקה, גשר וכדומה מייקרים את עלות הגינה.

אלעד ורדי – עיצוב גינה מחיר ופרטים נוספים

רוצים לדעת כמה זה יעלה לכם בגינה הפרטית שלכם? נשמח להיפגש לפגישת יעוץ ראשונית ללא עלות במהלכה נגיע אליכם, נסייר במקום, ונגבש לאחר מכן בבית תכנית פעולה בהתאם לתקציב שברשותכם ונחזיר לכם תכנית פעולה מלאה ליישום וביצוע הגינה.

גלשו באתר להתרשם מפרויקטים קודמים שביצענו ולבחור גינה אהובה עליכם. לרשותכם מבחר ענק של גינות: גינות בסגנון יפני, גינות איטלקיות, גינות ים תיכוניות ועוד עשרות סוגי גינות ייחודיות אשר ניתן לבחור ולשלב בין אלמנטים וליצור יחד גינה ייחודית ומרתקת שתהי חוויה לדייר הבית ולאורחים. חייגו עכשיו לפרטים נוספים >> 050-5707632

The post עיצוב גינות מחיר appeared first on אלעד ורדי.

]]>
תכנון גינה במרפסת https://eladvardi.co.il/%d7%aa%d7%9b%d7%a0%d7%95%d7%9f-%d7%92%d7%99%d7%a0%d7%94-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%a4%d7%a1%d7%aa/ Mon, 27 Jan 2020 08:15:49 +0000 https://eladvardi.co.il/?p=916 אחד הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות בתחום עיצוב הבית והגן הוא הקמה של גינה במרפסת. ולמה לא בעצם, לא חייבים אדמה או שטח גדולים כדי לבנות גינה לתפארת ויש טכניקות וטיפים שאפשר ליישם כדי להרים גינה מעולה גם במרפסת. הנה כמה טיפים לבניית מרפסת גם בגינה. צריכים שירות תכנון גינה במרפסת? חברת אלעד ורדי בעלת ניסיון […]

The post תכנון גינה במרפסת appeared first on אלעד ורדי.

]]>
אחד הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות בתחום עיצוב הבית והגן הוא הקמה של גינה במרפסת. ולמה לא בעצם, לא חייבים אדמה או שטח גדולים כדי לבנות גינה לתפארת ויש טכניקות וטיפים שאפשר ליישם כדי להרים גינה מעולה גם במרפסת. הנה כמה טיפים לבניית מרפסת גם בגינה. צריכים שירות תכנון גינה במרפסת? חברת אלעד ורדי בעלת ניסיון רב בתחום ותשמח לתכנן ולהקים עבורכם גינה איכותית בחצר, בגינה או במרפסת, בכל גודל ובכל צורה. חייגו עכשיו להזמנת פגישת סיור.

תכנון גינה במרפסת

כיוון השמש – כמובן שהפקטור המרכזי במרפסת הוא השמש אשר לא תמיד מגיעה לכל פינה ולבטח משתנה במהלך היום. גנן מקצועי ידע היכן למקם את הצמחים כדי להשיג מקסימום חשיפה לשמש מצד אחד ומצד שני לא לחשוף יותר מדי את הצמחייה לשמש. אפשר לבנות פרגולה או להיעזר באחת קיימת לטובת העניין.

 

פינת הישיבה – אתגר הגודל במרפסות קטנות חייב להתחשב גם בצורך לפינת ישיבה במרפסת וכיצד זה משתלב עם פרטי הגינה. תכנון אדריכלי נכון ידע כיצד לשלב בין הפריטים ואיך לסדר נכון את הגינה במרפסת כך שיושג ניצול מקסימלי של מקום ותחושת גודל בחלל המרפסת כמו גם נוחות לאורחים השוהים בה.

 

האדניות – כאשר מתכננים ובונים מרפסת לגינה יש חשיבות לבחירת אדניות מאסיביות ואיכותיות מצד אחד שיוכלו להכיל מספיק אדמה ומצד שני שישתלבו במרפסת ולא יהרסו את הריצוף. חשוב לדעת איזה אדניות לבחור. למשל אדניות מפלסטיק סגורות לא יאפשרו למים לברוח מהאדנית והן מעולות לצמחים הזקוקים למים רבים לעומת צמחים אשר יכולים להסתדר עם פחות מים, אותם עדיף להניח באדניות בעלות חורי ניקוז.

צריכים עזרה וייעוץ לגבי תכנון גינה במרפסת או בכל מקום אחר? נשמח לעמוד לרשותכם, לתכנן ולבנות עבורכם את הגינה האופטימלית בכל תקציב ובכל חלל שיש ברשותכם. חייגו עכשיו להזמנת פגישת סיור וקבלת יעוץ לתכנון והקמת גינה מכל סוג לבית, למרפסת או לשרוג גינה קיימת במחירים נוחים.

The post תכנון גינה במרפסת appeared first on אלעד ורדי.

]]>
עיצוב גינות נוי https://eladvardi.co.il/%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%92%d7%99%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%a0%d7%95%d7%99/ Mon, 27 Jan 2020 08:07:22 +0000 https://eladvardi.co.il/?p=913 אחת ההתמחויות של אלעד ורדי היא עיצוב גינות נוי. אנו מספקים לכם את כל האפשרויות להקמת גינת נוי אסתטית, טבעית וחכמה ואתם בוחרים את האלמנטים שאתם אוהבים לשלב בגינה או נותנים לנו יד חופשית לכך. עיצוב גינות נוי – אלעד ורדי גלשו באתר לקבלת מידע מקיף על כל סוגי הגינות, תחזוקת גינות פרטיות, מאפיינים של […]

The post עיצוב גינות נוי appeared first on אלעד ורדי.

]]>

אחת ההתמחויות של אלעד ורדי היא עיצוב גינות נוי. אנו מספקים לכם את כל האפשרויות להקמת גינת נוי אסתטית, טבעית וחכמה ואתם בוחרים את האלמנטים שאתם אוהבים לשלב בגינה או נותנים לנו יד חופשית לכך.

עיצוב גינות נוי – אלעד ורדי

גלשו באתר לקבלת מידע מקיף על כל סוגי הגינות, תחזוקת גינות פרטיות, מאפיינים של גינה צרפתית, עצות מועילות לעיצוב בגינת ירק בבית, עיצוב גינות ידידותיות ועוד. קראו באתר מידע רב ומאמרים מועילים כולל טיפים על עיצוב גינות.

שירות עיצוב גינות נוי מקיף

נשמח לתת לכם הצעת משתלמת לגינה פרטית עם הוצאות תחזוקה מינימליות, לעצב עבורכם גינה פנימית בחצר הבית בשטח קטן ולתת לכם ייעוץ וטיפים על סידור פינות ישיבה בגינה, בחירה ועיצוב גדרות לגינה וכל אספקט אחר הקשור לגינה: תאורת הגן, מערכת ההשקיה, האלמנטים העיצוביים המקשטים ועוד.

לרשותכם שירותי עיצוב גינה גדולה עם אדריכלות נוף, עיצוב גינות נוי בסגנון פנג שואי, גינות איטלקיות ועוד.

עיצוב גינה בסגנון פנג שואי
גינה פופולרית ואהובה בישראל אף על פי שמקורה ביפן כמובן. שיטת עיצוב זו מביאה בחשבון אלמנטים שונים ומיוחדים המסודרים בקפידה בחלל ומשלבת גשרים, סלעים, צמחים וכל אלמנט אחר בגינה לרבות פינת ישיבה בדיוק מושלם והתאמה בין הפריטים ליצירת מראה אחיד ומושלם של הגינה בעיצוב מינימליסטי ולא צעקני.

אמנות הפנג שואי באה לידי ביטוי בגינה ביצירת סביבה רגועה ושקטה כאשר הגינה מהווה מעין מפלט בחוץ ופינה שאפשר לפרוש אליה ולצבור כמה שעות של שקט ושלווה.

כמובן שאלמנט של מים זורמים הוא כמעט חובה בעיצוב גינה בסגנון זה, אלמנט שמקנה שלווה על פי מחקרים וגם יופי ודינמיות וזרימה לגינת הנוי שלכם.

לפרטים והצעת מחיר לכל סוגי הגינות ויעוץ ללא עלות וללא התחייבות חייגו עכשיו או השאירו פרטים באתר לחזרה ונחזור אליכם עם הצעה מעניינת להקמת גינת נוי אסתטית וטיפה בכל סגנון שתרצו.

The post עיצוב גינות נוי appeared first on אלעד ורדי.

]]>
עלות הקמת גינה בבית פרטי https://eladvardi.co.il/%d7%a2%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%a7%d7%9e%d7%aa-%d7%92%d7%99%d7%a0%d7%94-%d7%91%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%a4%d7%a8%d7%98%d7%99/ Mon, 27 Jan 2020 07:58:08 +0000 https://eladvardi.co.il/?p=911 הקמת גינה פרטית   חברת אלעד ורדי אמונה על הקמת גינות פרטיות מכל סוג ובעלת ניסיון רב בהתאמת הגינה לצרכי הלקוח והבית. גינות מעוצבות עם אורך חיים ארוך, כולל תאורת גינה מתקדמת ומערכת השקיה חסכוניות. גלשו באתר לראות כמה וכמה מהפרויקטים שביצענו בהצלחה בקרב בתי אב רבים בישראל וקראו מה אומרים עלינו בביקורות. עלות הקמת […]

The post עלות הקמת גינה בבית פרטי appeared first on אלעד ורדי.

]]>

הקמת גינה פרטית

 

חברת אלעד ורדי אמונה על הקמת גינות פרטיות מכל סוג ובעלת ניסיון רב בהתאמת הגינה לצרכי הלקוח והבית. גינות מעוצבות עם אורך חיים ארוך, כולל תאורת גינה מתקדמת ומערכת השקיה חסכוניות. גלשו באתר לראות כמה וכמה מהפרויקטים שביצענו בהצלחה בקרב בתי אב רבים בישראל וקראו מה אומרים עלינו בביקורות.

עלות הקמת גינה בבית פרטי – אלעד ורדי

רוצים הצעת מחיר להקמת גינה פרטית? צרו קשר לקבלת הצעת מחיר עבור הקמת גינה פרטית בתקציב נוח ולאחר שנגיע לנכס נוכל לתת לכם הצעת מדויקת לגביי מה היא כוללת בהתאם לתקציב שהקציתם להקמת הגינה. באפשרותכם לקבל ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות לגבי סוגי הגינות, מה כרוך בהקמת גינה, איזה שירותים תקבלו ומה עלות הגינה בהתאם לשטח ולסוג האלמנטים אשר יהיו בגינה.

נשמח להיפגש ולהציג בפניכם את תכנית העבודה שלנו על מנת שתוכלו לעשות השוואת מחירים עם במידה ותרצו. להזמנת עבודה השאירו פרטים באתר או חייגו עכשיו לקבלת ייעוץ להקמת גינה פרטית מכל סוג.

אלעד ורדי – הקמת גינות פרטיות

על מנת שהגינה תפרח במשך כל השנה ובייחוד במזג האוויר הישראלי אנו עושים שימוש בצמחים רב שנתיים עם עלווה מגוונת בצבעים שונים, בגווני אפור, צהוב, אדום וירוק כמובן, וכן בצמחים נשירים אשר יחד יוצרים מראה של גן טבעי עם תחזוקה קלה ומראה נהדר.

באפשרותכם לבנות גינה מפוארת המשלבת כל אלמנט שתבחרו החל מבריכת נוי, דרך פרגולה ועד אבנים מסותתות משתלבות וכל שילוב אחר שחלמתם עליו, אנו יכולים לבצע!

כמובן שהכול יהיה מתוכנן מראש כולל לוח זמנים ועלויות ולפי תכנית אדריכלית ברורה ומסודרת.

הגשימו את חלום הגינה המעוצבת שלכם וחייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר וקביעת פגישת היכרות ללא התחייבות על מנת שנוכל לראות את הנכס ולתת לכם הצעה מפורטת ומדויקת לבניית גינה פרטית מכל סוג ובכל גודל >> 050-5707632

The post עלות הקמת גינה בבית פרטי appeared first on אלעד ורדי.

]]>
תכנון גינות קטנות https://eladvardi.co.il/%d7%aa%d7%9b%d7%a0%d7%95%d7%9f-%d7%92%d7%99%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%a7%d7%98%d7%a0%d7%95%d7%aa/ Mon, 27 Jan 2020 07:40:26 +0000 https://eladvardi.co.il/?p=907 תכנון גינה קטנה החוכמה כשעובדים על תכנון גינות קטנות זה להצליח להביא לידי ביטוי את היופי של הגינה אף על פי שהיא נבנית על שטח קטן ואין לה כביכול את הכוח לבלוט. אך כמו בכל אומנות, המגבלה היא כלי ליצירה ודווקא גינות קטנות יכולות לבלוט ולעשות אימפקט גדול ואין ספק שזהו אתגר לכל בעל מקצוע […]

The post תכנון גינות קטנות appeared first on אלעד ורדי.

]]>
תכנון גינה קטנה

החוכמה כשעובדים על תכנון גינות קטנות זה להצליח להביא לידי ביטוי את היופי של הגינה אף על פי שהיא נבנית על שטח קטן ואין לה כביכול את הכוח לבלוט. אך כמו בכל אומנות, המגבלה היא כלי ליצירה ודווקא גינות קטנות יכולות לבלוט ולעשות אימפקט גדול ואין ספק שזהו אתגר לכל בעל מקצוע בתחום הגננות. רוצים להקים שכיית חמדה קטנה בדמותה של גינה קטנה ונחמדה? נשמח לעמוד לרשותכם ולעמוד באתגר הזה, לתכנן יחד איתכם גינה מינימליסטית אבל כזאת שתדע לבלוט החוצה ולתת את המראה, הרושם והאפקט שגינה קטנה יכולה לספק אם מתכננים אותה ובונים אותה בצורה חכמה ונכונה.

תכנון גינה קטנה – אלעד ורדי

בתכנון גינה קטנה אפשר להרוויח גם כמה דברים: ראשית מבחינת תקציב ומכיוון שעלות הקמת הגינה הקטנה בדרך כלל נמוכה יותר מעלות הקמת גינה גדולה, אפשר לשלב עצים יקרים יותר או מיוחדים ואלמנטים עיצוביים מרשימים ויוקרתיים כמו מזרקה למשל וכדומה. כך ניתן לבנות גינה ברמה גבוהה שתבלוט היטב.

דבר נוסף שאפשר לעשות זה להשקיע בתאורה כך שתאיר בצורה אומנותית את הגינה בלילה ותהפוך אותה ליצירת אמנות לילית.

איפה עושים תכנון גינות קטנות

חולמים על גינת בוטיק קטנה ואיכותית? יתרון נוסף של גינות קטנות הוא בכך שהטיפול בה קל יותר מטיפול בגינה גדולה. זהו יתרון גדול לאנשים שאין להם כוח לטפל בגינה ומתאים להם גינה קטנה אך מעוצבת שאפשר יהיה לטפל בה בקלות.

כאמור לגינה קטנה יש יתרונות משלה ואם מתכננים אותה במחשבה וביצירתיות היא יכולה להיות מדהימה ביופייה ולתת לכם כל מה שגינה גדולה יכולה לתת רק בעלות נמוכה יותר ובפחות תחזוקה.

לפרטים נוספים על תכנון גינות קטנות וגדולות ושאר שירותי גננות מתקדמים השאירו פרטים או צרו קשר עכשיו ונשמח לייעץ לכם לגבי ההבדלים בין הגינות השונות ולהגיע לסיור בשטח לבדוק היתכנות לבניית גינה מכל סוג. חייגו עכשיו לפרטים נוספים >> 050-5707632

The post תכנון גינות קטנות appeared first on אלעד ורדי.

]]>
שיקום גינה פרטית https://eladvardi.co.il/%d7%a9%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%9d-%d7%92%d7%99%d7%a0%d7%94-%d7%a4%d7%a8%d7%98%d7%99%d7%aa/ Thu, 26 Dec 2019 09:25:26 +0000 https://eladvardi.co.il/?p=899 שיקום גינה שעשוה את כל ההבדל שיקום גינות נדרש כאשר הן במצב מוזנח, אשר עשוי להתהוות בגין שורה ארוכה של סיבות. קודם כל, יתכן שלא הייתם עד היום פנויים להקדיש לגינה תשומת לב ולטפחה, יתכן שהגינה נהרסה עקב עבודות שיפוץ או מזיקים, ויכול להיות שהיא לא תוכננה כראוי מבחינת הצמחייה שלה, סוג אדמה, תכנון המרחב, […]

The post שיקום גינה פרטית appeared first on אלעד ורדי.

]]>

שיקום גינה שעשוה את כל ההבדל

שיקום גינות נדרש כאשר הן במצב מוזנח, אשר עשוי להתהוות בגין שורה ארוכה של סיבות. קודם כל, יתכן שלא הייתם עד היום פנויים להקדיש לגינה תשומת לב ולטפחה, יתכן שהגינה נהרסה עקב עבודות שיפוץ או מזיקים, ויכול להיות שהיא לא תוכננה כראוי מבחינת הצמחייה שלה, סוג אדמה, תכנון המרחב, מערכת ההשקיה וכדומה.

במקרים אלו ונוספים, אם עולה בכם הרצון לשפץ את הגינה ולחדשה, יש לפנות לחברת גינון מקצועית, מנוסה ומומלצת שתפעל לשיקום הגינה הפרטית ותהפכה למרחב מטופח ומזמין המתאים לאורח חייכם.

יש לכם  גינה ישנה ומוזנחת שמהווה נקודת תורפה כואבת בבית? הגעתם להחלטה שנמאס לכם ואתם רוצים ליהנות מהיתרונות שגינה מטופחת יכולה להעניק? כדאי שתפנו לאלעד ורדי שכבר יותר מעשרים שנה עוסק בתכנון, עיצוב ושיקום גינות.

איך גינה מגיעה למצב מוזנח?

יש שורה ארוכה של גורמים המביאים גינה למצב מוזנח. כך למשל, יתכן שבעבר הקמתם גינה לתפארת אולם היא נזנחה עם השנים בגין אורח חיים אינטנסיבי שמנע מכם לטפל ולתחזק אותה. יתכן והגינה לא תוכננה כראוי מבחינת סוג אדמה, צמחים, צורת ומקום שתילה ומערכת השקיה ולכן קמלה לאיטה.

יכול להיות שבכלל קניתם את הבית עם גינה מוזנחת או שהיא נהרסה במהלך עבודות שיפוץ מקיפות, ויכול להיות שהיא סבלה ממתקפת מזיקים שהרסה אותה. בכל מקרה, תהה הסיבה אשר תהיה, אם כיום אתם רוצים לשקם את גינתכם וליהנות ממתחם בילוי ואירוח חיצוני מותאם לאורך חייכם, יש לי את כל הידע, הניסיון והכלים בכדי להפוך רצון זה למציאות.

 

 

תהליך שיקום גינה

תהליך שיקום גינה מורכב ממספר שלבים עיקריים:

 • פגישת הכרות- במהלכה אגיע לביתכם, אבחן את מצבה של הגינה – הצמחים, האדמה והתשתיות שלה, אשמע את ההיסטוריה שלה והסיבות להזנחתה. כמו כן אברר כיצד תרצו לשקם את הגינה ואילו צרכים היא נועדה לשרת עבורכם. בנוסף נבין מהי מסגרת התקציב לפרויקט ונחתום על הסכם עבודה עם לוחות זמנים.
 • תכונית שיקום- בהתאם למידע שהתקבל בפגישת ההכרות אכין תוכנית שיקום ועיצוב מקיפה, מותאמת להגדרות תקציב ולוחות זמנים. התוכנית תכלול תוכנית אדריכלית לרבות נתוני שבילים, ריצוף, תאורה, תוואי שטח, גבהים, מערכת השקיה, תאורה, אלמנטים מעוצבים ועוד. התוכניות יוצגו בפניכם לאישורכם ולביצוע שינויים במידת הצורך.
 • עבודות שיקום- בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו יתחילו עבודות השיקום באופן יעיל ומוסדר ובעזרת אנשי מקצוע מיומנים.

 

שיקום המבוסס על תכנון

בכדי שהליך שיקום גינה פרטית יצליח עם מענה מדיוק לצרכים שלכם ופתרונות ארוכי טווח, יש צורך לבסס את העבודות על תכנון ברור וקפדני הכולל:

 • בתור התחלה יש להבין את הסיבות שהביאו את הגינה למצבה, בין אם עקב תכנון לקוי, גינה הדורשת השקעה גבוהה מיכולות בעליה, מזיקים שיש בגינה, עבודות שיפוצים ובנייה שגרמו להריסתה וכן הלאה. סיבות אלו יהוו בסיס עבור שיפות גינה, בין אם צריך לתכננה מחדש, לבחור עבורה צמחים אחרים, לשקם את האדמה, לרססה כנגד מזיקים וכדומה.
 • את הגינה יש לתכנן כך שתתאים לצרכים ואורחות החיים שלכם, למשל גינה עם מתחם גדול לאירוח, עם פינת משחק, עם הרבה צל, עם גינת תבלינים וירקות ועוד. כמו כן הגינה תותאם לסגנון העיצוב המבוקש ולהגדרות תקציב של הפרויקט.
 • על פי נתונים אלו תוכן תוכנית שיקום גינה המפרטת לוחות זמנים ועלויות של פריטים שונים בפרויקט, לצד תכנון אדריכלי מדויק עבור שבילים, ריצוף, טרסות, גדרות, פרגולה, דק, מערכות השקיה, מערכות תאורה, בריכת נוי ועוד.

 

בחירת צמחייה לגינה

חלק מהליך שיקום גינה פרטית כולל בחירת צמחים לגינה בהתבסס מגוון פרמטרים, לרבות:

 • מזג אוויר- יש לבחור צמחים מתאימים לתנאי מזג האוויר באזור, בין אם מדובר באזור קרוב לחוף הים, אזור הררי וגבוה, מדברי וכדומה.
 • נתוני הגינה- יש גם לבחור צמחים מתאימים לנתוני הגינה, סוג הקרקע שיש בה, אם היא מוצלת או מוארת, חשופה לרוחות, קרובה לכביש, סובלת מסוג מסוים של מזיקים כמו ציפורים או כנימות וכן הלאה.
 • תחזוקה- יש לבחור בצמחים שרמת התחזוקה שלהם מתאימה למידת נכונות ההשקעה שלכם בה, וככול שאתם פחות פנויים לטפל בגינה כך יש לבחור בצמחים יותר חזקים ועמידים.
 • העדפות אישיות- סוג הצמחים גם ייבחר בהתאם להעדפות אישיות שלכם, בין אם אתם רוצים גינה עם הרבה פרחים, גינת בוסתן, גינת תבלינים, גינה טרופית או ים תיכונית ועוד.

לשיקום גינה

לשירותי שיקום גינה פרטית מקצועיים שעושים את כל ההבדל, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם אלעד ורדי בטלפון 050-5707632 או במייל eladgardens@gmail.com.

The post שיקום גינה פרטית appeared first on אלעד ורדי.

]]>
עיצוב גינות גדולות https://eladvardi.co.il/%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%92%d7%99%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%92%d7%93%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa/ Thu, 26 Dec 2019 09:22:11 +0000 https://eladvardi.co.il/?p=897 עיצוב גינות גדולות כשניגשים לבצע עיצוב גינות גדולות צריך להביא בחשבון כמה דברים:     שטח הבית – אם מדובר בשטח היקפי וגינה הנבנית מסביב לבית הרי שתנאי השמש משתנים עבור חלקים שונים של הגינה וצריך להתאים את המקורות הנכונים, הצמחים, העצים, השתילים והפרחים הנכונים לכל כיוון. גיוון – זה מוביל אותנו לפרמטר השני. אחד […]

The post עיצוב גינות גדולות appeared first on אלעד ורדי.

]]>
עיצוב גינות גדולות

כשניגשים לבצע עיצוב גינות גדולות צריך להביא בחשבון כמה דברים:

 

 1. שטח הבית – אם מדובר בשטח היקפי וגינה הנבנית מסביב לבית הרי שתנאי השמש משתנים עבור חלקים שונים של הגינה וצריך להתאים את המקורות הנכונים, הצמחים, העצים, השתילים והפרחים הנכונים לכל כיוון.
 2. גיוון – זה מוביל אותנו לפרמטר השני. אחד הכייפים הכי גדולים בהקמת גינה גדולה זו האפשרות לגוון את העבודה וליצור מעין פינות או כמה גינות בגינה אחת ולשלב סוגים שונים של פריטים לכדי גינה אחת אשר כמובן חייבים להשתלב אחד עם השני.
 3. מערכת ההשקיה – אתגר גדול בגינות גדולות אך כאשר העבודה נעשית במקצוענות ומערכות ההשקיה הם המתקדמות ביותר ואוטומטיות, לא צריכה להיות בעיה בהרכבת מערכות ההשקיה בכל שטח שהוא.
 4. עלות הפרויקט – מצד אחד עלות גינה גדולה יקרה יותר מין הסתם מעלות גינה קטנה אך מצד שני אם החלק המרכזי בגינה הוא דווקא הדשא הרי שאין הבדל משמעותי וכן כאשר יש גינה גדולה יותר אפשר לרווח את העצים והפריטים בגינה ללא בעיה ואין צורך לדחוס פריטים אחד ליד השני גם מתוך מחשבה עיצובית וגם מתוך מחשבה לעתיד כאשר כל עץ, שתיל וצמח צריכים את מרחב המחייה שלהם.

עיצוב גינות גדולות – אלעד ורדי

רוצים להקים גינה גדולה בבית? השאירו פרטים באתר או חייגו עכשיו וקבלו פירוט וסדר גודל לעלות גינה מכל סוג. לפירוט מדויק יותר יש להגיע לנכס ולראות מה ניתן לבצע, מה התוכניות שלכם, מה הסגנון שלכם ולהתאים תוכנית אדריכלית מסודרת.

לפרטים נוספים על עיצוב גינות גדולות או קטנות מכל סוג לרבות גינות נוי בשילוב פרגולות, בריכות נוי וכל אלמנט עיצובי ושימושי אחר בגינה לרבות תאורת גן ועוד השאירו שם וטלפן ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת להקמת גינה גדולה במחירים נוחים.

The post עיצוב גינות גדולות appeared first on אלעד ורדי.

]]>
עיצוב גינות מיוחדות https://eladvardi.co.il/%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%92%d7%99%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%99%d7%95%d7%97%d7%93%d7%95%d7%aa/ Thu, 26 Dec 2019 09:20:30 +0000 https://eladvardi.co.il/?p=895 עיצוב גינות מחפשים מעצב גינות מנוסה שידע ליישם את הרעיונות שלכם על הצד הטוב ביותר ובמחיר הוגן? אלעד ורדי בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום וישמח לספק לכם רעיונות לגינה מחודשת ומרהיבה ביופייה שתשמחו לצאת אליה יום יום, ערב וערב וליהנות ממנה עד תום. עיצוב גינה – אלעד ורדי מוזמנים לגלוש באתר ולראות פרויקטים […]

The post עיצוב גינות מיוחדות appeared first on אלעד ורדי.

]]>
עיצוב גינות
מחפשים מעצב גינות מנוסה שידע ליישם את הרעיונות שלכם על הצד הטוב ביותר ובמחיר הוגן? אלעד ורדי בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום וישמח לספק לכם רעיונות לגינה מחודשת ומרהיבה ביופייה שתשמחו לצאת אליה יום יום, ערב וערב וליהנות ממנה עד תום.

עיצוב גינה – אלעד ורדי

מוזמנים לגלוש באתר ולראות פרויקטים שונים שביצענו בעבר וליצור קשר על מנת לקבל פרטים נוספים מעבר לאלו שכבר קיימים באתר לגביי סוגי הגינה שאפשר להקים אצלכם, מה ההבדלים בין גינת נוי לגינה רגילה וכדומה. חייכו עכשיו לקבלת ייעוץ וטיפים לגביי הגינה הקיימת שלכם, שדרוג או בנייה של גינה חדשה לכל דבר בכל תוואי שטח שברשותכם לרבות פינוי עפר שיש לעשות בשטח לפני הקמת הגינה.

עיצוב גינות מיוחדות

בין אם יש לכם כבר רעיון לגינה מיוחדת או שאתם רוצים לקבל רעיון מעין מקצועית הנכם מוזמנים להשאיר פרטים באתר ולקבל הצעת מחיר משתלמת לכל סוגי עבודות הגינה הקיימות, בריכות נוי, גינות גן, גינות גג ועוד שירותים.

מעצב גינות בעל ניסיון – אלעד ורדי

גלשו באתר ללמוד על התהליך הנעשה לפני בניית הגינה לרבות הזמנת תכנית אדריכלית מסודרת ובניית לוח זמנים לביצוע עבודת התכנון והקמת הגינה. קראו באתר על גינה בסגנון ים תיכוני וגינות אחרות שניתן להקים בשילוב אבנים, סלעים, בריכת דגים ועוד.

עיצוב גינה במחיר משתלם

הקמת גינה יכולה להיות יקרה אבל אם עושים זאת בצורה חכמה אפשר לחסוך בעלויות תוך כדי שימוש בצמחיה המתאימה לתנאים הטופוגרפיים ולאקלים. באמתחתנו ניסיון רב ביצירת גינות בכל סגנון ובעיקר בסגנון הים תיכוני המתאים ביותר לארץ. אנו יוצרים גנים וגינות יצירתיים המשלבים עצי תבלין ופרי ומשלבים פרגולות, סוככים, אבנים וכל אלמנט עיצובי אחר שיכול להפוך את הגינה שלכם לפנינה אמיתית.

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו ונקבע פגישת סיור ובדיקת התאמה לתהליך. מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים עכשיו באתר >>

The post עיצוב גינות מיוחדות appeared first on אלעד ורדי.

]]>
עיצוב והקמת גינות https://eladvardi.co.il/%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%95%d7%94%d7%a7%d7%9e%d7%aa-%d7%92%d7%99%d7%a0%d7%95%d7%aa/ Thu, 26 Dec 2019 09:18:36 +0000 https://eladvardi.co.il/?p=893 הקמת גינות נוי בין השירותים המרכזיים שחברת אלעד ורדי מספקת אפשר למנות גם הקמת גינות נוי שהיא אחד השירותים המרכזיים. אנו מתמחים בהקמת גינות מכל סוג לכל נכס אך נהנים במיוחד לתכנן ולהקים גינות נוי ייחודיות בשילוב אלמנטים מיוחדים ליצירת גינות אטרקטיביות ומעוצבות המשלבות סלעים, תאורה, מפלסים מערכת השקיה מתקדמת בצורה מושלמת ההופכים כל גינת […]

The post עיצוב והקמת גינות appeared first on אלעד ורדי.

]]>
הקמת גינות נוי

בין השירותים המרכזיים שחברת אלעד ורדי מספקת אפשר למנות גם הקמת גינות נוי שהיא אחד השירותים המרכזיים. אנו מתמחים בהקמת גינות מכל סוג לכל נכס אך נהנים במיוחד לתכנן ולהקים גינות נוי ייחודיות בשילוב אלמנטים מיוחדים ליצירת גינות אטרקטיביות ומעוצבות המשלבות סלעים, תאורה, מפלסים מערכת השקיה מתקדמת בצורה מושלמת ההופכים כל גינת נוי למרכז הגינה, מושכים אליה מבטי התפעלות ומספקים הנאה וסיפוק רב לבעלי הגינה.

 

הקמת גינות בעיצוב מודרני – אלעד ורדי

כיום יש למעצבי גינות יד חופשית וכל אחד רוצה גינה מיוחדת במינה שאי אפשר לראות באף מקום אחר. על מנת להקים גינה ייחודית בנכס יש צורך בגיבוש תוכנית עבודה מסודרת ומציאת רעיונות עיצוביים ייחודים וברי ביצוע שאפשר ליישם בתהליך עיצוב הגינה, ולהגיע לתוצאות נהדרות לאחר השקעת מחשבה בתכנון ובפיתוח.

עיצוב והקמת גינות בכל תוואי שטח

אחד האתגרים הקיימים בפני כל מעצב גינות הוא לבנות את הגינה במיקום המדויק ביותר, בהתאם לתוואי השטח המוכתבים במקום, לפי צרכי הלקוח ובהתאמה לבית, למזג האוויר ולסוג הגינה שבעל הנכס רוצה.

מעוניינים להקים גינת נוי חדשה בבית? רוצים לשמוע כמה זה יעלה לכם ולבחון אפשרויות לגינה בחזית הבית או החצר? פנו אלינו ונשמח להציע את שירותנו המנוסים להקמת גינות גן, גינות נוי ושירותי גננות מתקדמים נוספים אותם תוכלו למצוא באתר.

מוזמנים להשאיר פרטים או לתאם פגישת עבודה ראשונית ללא התחייבות במהלכה נבין מה הרצונות שלכם לגבי הקמת גינת הנוי, מה התקציב שחשבתם עליו וכמובן נעשה סיור במקום וניתן לכם הערכה לגבי האפשרויות להקמת הגינה שלכם בהתאם לתנאי השטח והאפשרויות במקום.

גלשו באתר לפרויקטים קודמים ומידע נוסף על שירותי הקמת גינות נוי, בריכות נוי, גינות גן ועוד שירותים, עכשיו באתר >>

The post עיצוב והקמת גינות appeared first on אלעד ורדי.

]]>