תכנון גינות קטנות

תכנון גינה קטנה

החוכמה כשעובדים על תכנון גינות קטנות זה להצליח להביא לידי ביטוי את היופי של הגינה אף על פי שהיא נבנית על שטח קטן ואין לה כביכול את הכוח לבלוט. אך כמו בכל אומנות, המגבלה היא כלי ליצירה ודווקא גינות קטנות יכולות לבלוט ולעשות אימפקט גדול ואין ספק שזהו אתגר לכל בעל מקצוע בתחום הגננות. רוצים להקים שכיית חמדה קטנה בדמותה של גינה קטנה ונחמדה? נשמח לעמוד לרשותכם ולעמוד באתגר הזה, לתכנן יחד איתכם גינה מינימליסטית אבל כזאת שתדע לבלוט החוצה ולתת את המראה, הרושם והאפקט שגינה קטנה יכולה לספק אם מתכננים אותה ובונים אותה בצורה חכמה ונכונה.

תכנון גינה קטנה – אלעד ורדי

בתכנון גינה קטנה אפשר להרוויח גם כמה דברים: ראשית מבחינת תקציב ומכיוון שעלות הקמת הגינה הקטנה בדרך כלל נמוכה יותר מעלות הקמת גינה גדולה, אפשר לשלב עצים יקרים יותר או מיוחדים ואלמנטים עיצוביים מרשימים ויוקרתיים כמו מזרקה למשל וכדומה. כך ניתן לבנות גינה ברמה גבוהה שתבלוט היטב.

דבר נוסף שאפשר לעשות זה להשקיע בתאורה כך שתאיר בצורה אומנותית את הגינה בלילה ותהפוך אותה ליצירת אמנות לילית.

איפה עושים תכנון גינות קטנות

חולמים על גינת בוטיק קטנה ואיכותית? יתרון נוסף של גינות קטנות הוא בכך שהטיפול בה קל יותר מטיפול בגינה גדולה. זהו יתרון גדול לאנשים שאין להם כוח לטפל בגינה ומתאים להם גינה קטנה אך מעוצבת שאפשר יהיה לטפל בה בקלות.

כאמור לגינה קטנה יש יתרונות משלה ואם מתכננים אותה במחשבה וביצירתיות היא יכולה להיות מדהימה ביופייה ולתת לכם כל מה שגינה גדולה יכולה לתת רק בעלות נמוכה יותר ובפחות תחזוקה.

לפרטים נוספים על תכנון גינות קטנות וגדולות ושאר שירותי גננות מתקדמים השאירו פרטים או צרו קשר עכשיו ונשמח לייעץ לכם לגבי ההבדלים בין הגינות השונות ולהגיע לסיור בשטח לבדוק היתכנות לבניית גינה מכל סוג. חייגו עכשיו לפרטים נוספים >> 050-5707632

השאירו לנו פניה במייל

דילוג לתוכן