עיצוב והקמת גינות

הקמת גינות נוי

בין השירותים המרכזיים שחברת אלעד ורדי מספקת אפשר למנות גם הקמת גינות נוי שהיא אחד השירותים המרכזיים. אנו מתמחים בהקמת גינות מכל סוג לכל נכס אך נהנים במיוחד לתכנן ולהקים גינות נוי ייחודיות בשילוב אלמנטים מיוחדים ליצירת גינות אטרקטיביות ומעוצבות המשלבות סלעים, תאורה, מפלסים מערכת השקיה מתקדמת בצורה מושלמת ההופכים כל גינת נוי למרכז הגינה, מושכים אליה מבטי התפעלות ומספקים הנאה וסיפוק רב לבעלי הגינה.

הקמת גינות בעיצוב מודרני – אלעד ורדי

כיום יש למעצבי גינות יד חופשית וכל אחד רוצה גינה מיוחדת במינה שאי אפשר לראות באף מקום אחר. על מנת להקים גינה ייחודית בנכס יש צורך בגיבוש תוכנית עבודה מסודרת ומציאת רעיונות עיצוביים ייחודים וברי ביצוע שאפשר ליישם בתהליך עיצוב הגינה, ולהגיע לתוצאות נהדרות לאחר השקעת מחשבה בתכנון ובפיתוח.

עיצוב והקמת גינות בכל תוואי שטח

אחד האתגרים הקיימים בפני כל מעצב גינות הוא לבנות את הגינה במיקום המדויק ביותר, בהתאם לתוואי השטח המוכתבים במקום, לפי צרכי הלקוח ובהתאמה לבית, למזג האוויר ולסוג הגינה שבעל הנכס רוצה.

מעוניינים להקים גינת נוי חדשה בבית? רוצים לשמוע כמה זה יעלה לכם ולבחון אפשרויות לגינה בחזית הבית או החצר? פנו אלינו ונשמח להציע את שירותנו המנוסים להקמת גינות גן, גינות נוי ושירותי גננות מתקדמים נוספים אותם תוכלו למצוא באתר.

מוזמנים להשאיר פרטים או לתאם פגישת עבודה ראשונית ללא התחייבות במהלכה נבין מה הרצונות שלכם לגבי הקמת גינת הנוי, מה התקציב שחשבתם עליו וכמובן נעשה סיור במקום וניתן לכם הערכה לגבי האפשרויות להקמת הגינה שלכם בהתאם לתנאי השטח והאפשרויות במקום.

גלשו באתר לפרויקטים קודמים ומידע נוסף על שירותי הקמת גינות נוי, בריכות נוי, גינות גן ועוד שירותים, עכשיו באתר >>

השאירו לנו פניה במייל

דילוג לתוכן