אדריכל גינות

תכנון, עיצוב והקמת גינה בחצר פרטית היא משימה מורכבת הדורשת בעל מקצוע. לכן, אתם חייבים להעסיק אדריכל גינות בעת הקמת גינת הבית. מציאת אדריכל הגינות הטוב ביותר לוקח זמן ועבודת מחקר מקיפה. בכדי להקל עליכם במציאת מומחה עיצוב גינות, נשתף אתכם במספר עצות מועילות.

עיצוב גינה מחייב בעל מקצוע שיודע איך לתכנן את הקמת הגינה עם ראייה עיצובית ומחשבה על תחזוקה עתידית של הגינה. לכן, ישנה חשיבות גדולה להעסיק את בעל המקצוע הנכון בעת תכנון והקמת גינה. אל תסתמכו רק על מעצב הבית או גנן שאינו בעל הכשרה בעיצוב גינות, בחרו באדריכל גינות מקצועי.

מה ההבדל בין אדריכל גינות לגנן?
דבר ראשון שאתם צריכים להבין בתהליך בחירה של אדריכל גינות הוא שקיימים הבדלים בין אדריכל גינות לגנן. בעוד גננים בהחלט יכולים לעזור לכם לעצב חלקים מסוימים בגינה ולבצע עבודות קטנות של עיצוב גינה, מרבית ההתמחות שלהם היא בתחזוקה שוטפת של הגינה כמו השקיה ובטיפול בצמחים.

כך שאם אתם צריכים מישהו שיטפל בגינה ביום יום, ישתול צמחים ויעשה מספר עבודות תחזוקה בגינה אז אתם יכולים להסתפק בגנן, אך לעיצוב גינה בהחלט לא. רק אדריכל גינות במתמחה בתכנון גינה משלב ההקמה יכול לתכנן ולנהל את כל תהליך עיצוב הגינה כהלכה.

עצות מועילות למציאת אדריכל גינות מקצועי
רוצים להקים גינה יוקרתית בבית? שוקלים להתקין בריכה בגינה? או פשוט אתם רוצים להבטיח שהגינה שלכם תראה מושלם? אתם חייבים להעסיק אדריכל גינות מקצועי. איך מוצאים את אדריכל הגינות הטוב ביותר? להלן מספר עצות מועילות שיעזרו לכם:

1. הפניות מפה לאוזן היא דרך נהדרת להתחיל לחפש אדריכל גינות
מכירים מישהו שהקים גינה מרשימה בשנה האחרונה? נצלו את ההזדמנות ובקשו פרטי יצירת קשר עם אדריכל הגינות שביצע את העבודה. המלצות על בעלי מקצוע מפה לאוזן מגדילים את הסיכויים שלכם למצוא בעל מקצוע אמין שיודע את העבודה. אל תשכחו גם לברר כמה שיותר מידע מהמכר הממליץ על צורת העבודה של האדריכל, העלויות שלו והזמינות שלו.

2. צרו קשר רק עם אדריכל גינות שיש לו אתר אינטרנט המציג עבודות לדוגמה
היום אפשר למצוא כל בעל מקצוע על ידי חיפוש קצר באינטרנט. כמובן שזאת גם יכולה להיות בעיה מכיוון שיש כל כך הרבה בעלי מקצוע המפרסמים את עצמם באינטרנט. בעקבות כך, חשוב ליצור קשר רק עם מעצבי גינות שיש להם אתר גדול ומקיף המציג לדוגמה את עבודות עיצוב הגינות שלהם. רק כך תוכלו לעמוד על איכות העבודה של אדריכל הגינות.

3. היו מוכנים לקראת פגישת הייעוץ הראשונה עם אדריכל הנוף
אם אתם רוצים לקבל הערכה מלאה לעלויות הקמת הגינה, אתם צריכים לדאוג לבוא מוכנים לפגישת הייעוץ הראשונית מול מעצב הגינה עם כל הדרישות והרצונות שלכם מעיצוב הגינה. רוצים גינה עם בריכה? האדריכל צריך לדעת מכך. רוצים גינה ידידותית לסביבה? האדריכל צריך לדעת מכך. רק כך תבטיחו שאתם מקבלים הצעת מחיר ריאלית בהתאם לדרישות שלכם.

4. בחנו הצעות מחיר ממספר מעצבי גינות
אל תסגרו עם מעצב הגינות הראשון שאתם יוצרים איתו קשר. עשו מאמץ ודאגו ליצור קשר עם מספר מעצבי גינות ולבקש מהם הצעות מחיר. נכון שמחיר לא צריך להיות המשתנה המרכזי בהחלטה לגבי העסקת אדריכל נוף, אך מעבר לניסיון וידע חשוב לדאוג שעלות ההעסקה שלו תהייה הוגנת. רק לאחר שיש לכם לפחות 4-5 הצעות מחיר שונות אתם יכולים להעריך האם מחיר העבודה של האדריכל המועדף עליכם הוא הוגן.

השאירו לנו פניה במייל

דילוג לתוכן